Akční nabídka

Jedinečná nabídka pro vás!

Objednání výhodných akčních balíčků je možné na:

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel.: 210 084 314

 Originální elektronická novoročenka

Ať už chcete poděkovat svým současným obchodním partnerům nebo oslovit ty nové, profesionálně zpracovaná elektronická novoročenka s vaším originálním motivem je pro takový účel ideální.

Přitom stačí málo: zašlete nám vaše stručné požadavky (pokud například chcete, aby se na PF objevil konkrétní obrazový motiv nebo text) a elektronické podklady - logo, foto, podpis apod. My pro vás do pěti pracovních dnů vytvoříme dva návrhy, abyste měli z čeho vybírat. Variantu, kterou zvolíte, po případných drobných korekturách upravíme do elektronické verze tak, abyste svou originální elektronickou novoročenku mohli bez problémů rozeslat vaším e-mailovým klientem.

Jako dárek od nás navíc dostanete 50 výtisků stejného motivu na papírové novoročence, kterou můžete předat nebo poslat svým významným partnerům a zaujmout je tak svým nadstandardním a osobitým přáním.

Cena 5000 Kč zahrnuje kompletní kreativní grafické i textařské práce a elektronické zpracování pro e-mail. Obsahuje samozřejmě také dodání vašeho bonusu – 50 fyzických novoročenek – na jednu vámi zvolenou adresu.

 

 

Deset billboardů na celý měsíc

 

Vysoká účinnost reklamního sdělení pro motoristickou veřejnost prostřednictvím billboardů je ověřena mnohaletou praxí. A naše dlouholetá zkušenost s tímto médiem nám navíc umožnila připravit pro vás opravdu výjimečnou nabídku.

Balíček s vaší kampaní na deseti billboardech u hlavních silničních tahů ve Středočeském kraji totiž bude obsahovat ty nejkvalitnější plochy s nejlepším poměrem cena / účinnost. Reklamní plochy v centru měst a ve volné krajině v něm budou zastoupeny v optimálním poměru 50 : 50 %. Pokud se budete chtít zaměřit na konkrétní lokalitu Středočeského kraje, uděláme pro to maximum při výběru ploch, i když pochopitelně bude hrát roli také jejich obsazenost v daném termínu. Nicméně kvalita ploch je vždy zaručena – nabízíme vám pouze ty umístěné na pravé straně a kolmo ke směru jízdy, tedy ty nejlepší billboardové plochy.

Také tento balíček obsahuje bonus pro vás! Zcela zdarma vytvoříme tři varianty grafického zpracování vámi zadaného motivu a po případné drobné korektuře vybraný námět opět zdarma vytiskneme na papírové billboardové plakáty.

Takže sečteno a podtrženo: za výjimečnou cenu 150 000 Kč dostanete pečlivě a profesionálně připravenou kompletní měsíční billboardovou kampaň. Můžete ji objednat vždy po celých kalendářních měsících.

 

 

Funkční prádlo jako ve formuli

Stylové dárky pro motoristickou obec se většinou zaměřují na automobil a pohoda řidiče zůstává poněkud stranou. U našeho nejzajímavějšího akčního balíčku je tomu ale právě naopak!

Najdete v něm NOVINKU ROKU – funkční prádlo QUOSTYL! Je vyrobeno ze stejných funkčních materiálů (především z polypropylenového vlákna obohaceného kationty stříbra), jako výrobky významných světových značek, ale díky vlastnímu výrobnímu zázemí vám je můžeme při stejné kvalitě nabídnout až za poloviční cenu! A navíc do konce roku 2012 za cenu zaváděcí!

Aby těch výhod nebylo málo, objednávkou prostřednictvím tohoto akčního balíčku získáte nejen dalších 5 % slevy z ceny, ale i luxusní papírovou tašku ke každému kusu prádla. Protože dobře 

víme, že dárek dělá také obal, při objednávce minimálně padesáti výrobků funkčního prádla z našeho katalogu vám tyto papírové tašky ZDARMA potiskneme vaším originálním motivem do čtyř barev.

Sečtěte všechny výše uvedené bonusy a uvidíte, že tento dárkový balíček nemá konkurenci!

ZDE si můžete stáhnout kompletní nabídkový katalog funkčního prádla QUOSTYL, ve kterém najdete základní ceny zboží bez uvedené DPH.

DM_-_agentura

Poptávka

Získejte nezávaznou kalkulaci na vaši zakázku od profesionálů.

O co máte zájem?
Jméno:
Email:
Telefon:
nebo volejte:
+420 313 121 222
Firma:
Kraj:

Opište kód z obrázku výše

e-shop, katalog

IKONY WEB 2015 2

IKONY WEB 2015 1

 IKONY WEB 2015 3

Referenční zakázky